Výstupy v oblasti Walliských Alp

 

Chtěli byste překonat sami sebe a zažít něco naprosto vyjímečného a nezapomenutelného? Túry v oblasti Walliských Alp vás uchvátí překrásnými výhledy na nejkrásnější horu Evropy, Matterhorn, a na malebné údolí městečka Zermatt. Jestli máte v krvi aspoň trochu touhy po dobrodružství...

Obecně

S 35 vrcholy vyššími než 4000 m se Walliské Alpy řadí mezi průměrně nejvyšší pohoří Evropy. Jejich dominantou je Matterhorn, nabízí se však velké množství výstupů na okolní hory. Podle vaší zdatnosti si proto můžete zkusit lehčí vysokohorskou turistiku např. na horu Weissmies (4 023 m) nebo Breithorn (4 165 m). Pro zkušenější lezce se nabízí Dom (4 545 m).

Charakteristika výstupu

Výstup na každou z hor z Walliských Alp je specifický, nicméně se vždy jedná o pohyb po ledovci. Délka a náročnost výstupu se odvíjí od zvoleného vrcholku.

Cena výstupu

Cena se pohybuje od 9 900 Kč a je odvislá od počtu klientů ve výstupové skupině. Cena za celý zájezd zahrnuje dopravu vlastním mikrobusem, vůdcování a ubytování v campu v Zermattu. 

Termíny výstupů

Výstupy probíhají od června do září.

Sezóna 2017 je již u konce, aktuálně je již možné rezervovat termíny na rok 2018. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now