Organizace zájezdu a výstupu

 

Jak to vypadá, když se rozhodnete využít mých služeb horského průvodce?

 

První krok je na vás, musíte mě kontaktovat, ať už prostřednictvím kontaktního formuláře v sekci O MNĚ nebo vyplněním nezávazné přihlášky v sekci INFORMACE.

 

Pro úspěšné zarezervování výstupu je potřeba uhradit zálohu, na jejíž částce a splatnosti se taktéž předem dohodneme. Po obdržení vaší přihlášky Vás budu co nejdříve kontaktovat, tak, abychom se domluvili na konkrétním termínu výstupu a také na dalších detailech. Každý zájezd přizpůsobuji klientům a vždy se jedná o velice individuální přístup.

 

Následuje praktická a fyzická příprava, to znamená běhat, šlapat, do kopce, z kopce, zkrátka cvičit, bez fyzičky to nejde.

K praktické přípravě náleží především obstarat horolezecké vybavení, přičemž vše vám rád zapůjčím ze své půjčovny.

 

A na závěr celý výstupový tým nastěhuji do mého mikrobusu, kterým se dostaneme ke zdolávanému vrcholku, poté už nic míň než samotný výstup pod mým vedením. Při výstupu neustále sleduji aktuální výstupové podmínky (lavinová předpověď, předpověď počasí, atd.).

 

Výstup je kompletně podřízený bezpečnosti. Tempo a zvolená cesta se přizpůsobuje zdatnosti jednotlivých členů týmu.

 

Po hlavním výstupu obvykle navštěvujeme horské městečko (např. Chamonix, Zermatt) a dle časových možností a po vzájemné dohodě se vydáváme na kratší túry v oblasti. 

 

Na všechny z Vás se těší

 

Jarek Lukáš

horský vůdce

© 2023 by YOLO.

Proudly created with Wix.com

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now